<div><strong>&nbsp;</strong></div>
<h1 style="text-align: center;"><strong>&nbsp;M A S T E R S - 2018</strong></h1>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: x-large; color: #ffff00;"><strong>KIERAN TAPLIN - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=GdeJV1qaEWI&amp;t=14s" target="_blank"><span style="font-size: medium; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br /></strong></span></p>
<p style="text-align: left;"><span style="color: #ffff00;"><strong>2017 - Grzegorz UHRYN<br />2016 - Tomasz REPCZYŃSKI - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=ljO-hwUjFrA" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2015 - Grzegorz KOSZTOWNIAK - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=5aGVv3iWTxw" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2014 - Tomasz REPCZYŃSKI - <a href="https://www.youtube.com/watch?v=IcwJtA9gB_0" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></span></a><br />2013 - Andrzej NOWAKOWSKI - </strong></span><a href="https://www.youtube.com/watch?v=rTABL0tfhK8" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><strong><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></strong></span></a><span style="color: #ffff00;"><strong><br />2012 - Witold DZIDECZEK - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=yeDZUlxuG6E&amp;t=200s" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2011&nbsp; - Andrzej WIANECKI - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=nJ6frQBYeoo&amp;t=152s" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2010 - Darek KOWALCZYK (grano 2011) <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dP6WBQZQpNQ" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;">v i d e o</span></a><br />2009 - Piotr HAJDUCKI<br />2008 - Arek MAJEWSKI - <a href="http://img.liczniki.org/20190729/ArekMajewski-1564400837.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2007 - Arek MAJEWSKI - <a href="http://img.liczniki.org/20190729/ArekMajewski-1564400837.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2006 - <span style="color: #ffff00;"><strong>Arek MAJEWSKI - v/o</strong></span><br />2005 - Tomasz OLFANS<br />2004 - Jarosław PAWLONKA - <a href="http://img.liczniki.org/20190918/2004-1568830036.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2003 - Waldemar POCHOPIN&nbsp; - <a href="http://img.liczniki.org/20190918/2003-1568829770.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a>&nbsp;-&nbsp;&nbsp;<a href="http://img.liczniki.org/20190729/WaldekP-1564402323.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2002 - Waldemar POCHOPIN - <a href="http://img.liczniki.org/20190918/2002-1568829327.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2001&nbsp; -&nbsp; &nbsp; nie rozegrano<br />2000 - Jan MATEJA<br />1999&nbsp; - Waldemar POCHOPIN - <a href="https://www.youtube.com/watch?v=QeoFaVuG5YU" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a><br /></strong></span></p>
<p style="text-align: center;">&nbsp;</p>
 

 M A S T E R S - 2018

KIERAN TAPLIN - v i d e o

2017 - Grzegorz UHRYN
2016 - Tomasz REPCZYŃSKI - v i d e o
2015 - Grzegorz KOSZTOWNIAK - v i d e o
2014 - Tomasz REPCZYŃSKI - v i d e o
2013 - Andrzej NOWAKOWSKI -
v i d e o
2012 - Witold DZIDECZEK - v i d e o
2011  - Andrzej WIANECKI - v i d e o
2010 - Darek KOWALCZYK (grano 2011) v i d e o
2009 - Piotr HAJDUCKI
2008 - Arek MAJEWSKI - FOTO
2007 - Arek MAJEWSKI - FOTO
2006 - Arek MAJEWSKI - v/o
2005 - Tomasz OLFANS
2004 - Jarosław PAWLONKA - FOTO
2003 - Waldemar POCHOPIN  - FOTO -  FOTO
2002 - Waldemar POCHOPIN - FOTO
2001  -    nie rozegrano
2000 - Jan MATEJA
1999  - Waldemar POCHOPIN - v i d e o

 

* TENISOWY TURNIEJ SINGLOWY „MISTRZOSTWA OPOLA AMATORÓW 2019" * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 16.09.2019 11:15:36 | Ostatnia modyfikacja: 16.09.2019 11:32:46

TRS CHABRY OPOLE zaprasza wszystkich chętnych w NIEDZIELĘ ( 22.09.19.) na otwarty turniej singlowy.
- Turniej rozgrywany będzie systemem grupowym po 4 lub 5 osób
- gramy jednego seta do 6 ze złotą piłką
- przy stanie 6-6 w danym gemie gramy tie-break do 7 punktów na przewagi
- 2 zawodników z każdej grupy wychodzi do ćwierć finałów
- Finał - rozgrywamy dwa sety od stanu 2:2 ze złotą piłką, przy stanie 1:1 w setach decyduje tie-break do 10 punktów na przewagi.
- Liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zapisów
- Losowanie- 8.45
- Rozpoczęcie gier 9.00
- Zapisy: do PIĄTKU ( 20.09.2019.- godz 20.00 ) -  w domku klubowym TRS Chabry lub pod tel. 510480544
- Wpisowe: 50 zł od osoby

Zapewniamy wszystkim zawodnikom  catering, a dla zwycięzców puchary i nagrody, oraz miłą sportową atmosferę.

Zarząd TRS Chabry Link na FB

> > > * * * MASTERS - 2019 * * * < < <

Wysłano: 15.09.2019 19:49:25 | Ostatnia modyfikacja: 15.09.2019 19:50:41

1. Pierwsza część turnieju rozgrywana jest w dwóch czteroosobowych grupach, w terminie 11 – 29 września,
2. Dwaj najlepsi gracze w obu grupach tworzą  „na krzyż” pary półfinałowe (pierwszy z grupy „Czerwonej” i drugi z grupy „Niebieskiej” oraz drugi z „Czerwonej” i pierwszy z „Niebieskiej”),
3. Pojedynki półfinałowe należy rozegrać w dniach 30.09.19 – 04.10.19.
4. Obaj pokonani w półfinałach zdobywają III miejsce w Turnieju Masters,
5.   Finał Masters odbędzie się w sobotę 05.10.19. o godzinie 15.00

* * * UWAGA - do 22 września 2019R. rozgrywki grupowe - LIGA DEBLOWA ;-) * * * * * * * * * * *

Wysłano: 22.05.2019 15:06:44 | Ostatnia modyfikacja: 16.09.2019 11:47:01

PIERWSZA TAKA W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM  ;-) ) )

Cześć wszystkim!
- 22.09.19. (Niedziela) zamykamy rozgrywki grupowe OPOLSKIEJ LIGI DEBLOWEJ.
- Dalsza część rozgrywek odbędzie się w dniach 23.09.19 - 04.10.19.
- Finał wraz z imprezą kończącą ustalono na sobotę 05.10.19, godzina 14.00. - Korty Chabry
- Osoby które do dnia dzisiejszego nie zapłaciły za uczestnictwo w Lidze Deblowej (50 zł)
proszone są o szybkie uregulowanie zaległości.
Możliwe wpłaty:
1 wpłata no konto, w tytule ; Nazwisko - Liga Deblowa 2019
nr. konta 50 1020 5558 1111 1622 3370 0047
2.wpłata do Witka
2.wpłata do Prezesa TRS Chabry 
Pozdrawiam
Witek

Organizator ligi:
Witold Dzideczek - LINK

Telefony kontaktowe - LINK
Tabela wyników aktywna  - LINK

Grupa "czerwona" :
1) Sojka A. - Śleziona M.
2) Miś R. - Surowiec P.
3) Krakowian S. - Puzyna C.
4) Kosentka A. - Wojciechowski M.
5) Medoliński D. - Dzideczek W.
6) Półtorak J. - Półtorak T.
7) Uhryn G. - Morawski T.
8) Atlas K. - Stolarczyk R.

- wyniki:
Uhryn / Morawski - Atlas / Stolarczyk 6/3, 6/2
Uhryn / Morawski - Miś / Surowiec 6/3, 3/6, 12/10
Krakowian / Puzyna - Sojka / Śleziona 6/2, 6/4
Krakowian / Puzyna - Atlas / Stolarczyk 6/2, 6/0


Grupa "niebieska" :
1) Sołęga W. - Czeszek A.
2) Gajewski A. - Grysczyk M.
3) Lasota L. - Lasota M.
4) Maki - Górski T.
5) Jędrusik M. - Jasiówka A.
6) Skoti T. - Włodarski G.
7) Marcinkowski R. - Mrugała M.
8) Plutecki Z. - Radzik W.

- wyniki:
Jasiówka / Jędrusik - Radzik / Plutecki 6/4, 6/4
Gajewski / Grysczyk - Marcinkowski / Mrugała 6/1, 6/3
Skoti / Włodarski - Jasiówka / Jędrusik 7/5, 6/1
Scoti / Włodarski - Radzik / Plutecki 2/0
Marcinkowski / Mrugała - Plutecki / Radzik 6/4, 6/1
Skoti / Włodarski - Gajewski / Grysczyk 6/1, 6/2
Jasiówka / Jędrusik  - Radzik / Plutecki 2/0
Skoti / Włodarski - Lasota / Lasota 6/1, 3/6, 10/1 
Maki / Górski - Jędrusik / Jasiówka 4/6, 6/3, 10/1 - VIDEO


System rozgrywek: gramy każdy z każdym w swojej grupie, przy 1:1 w setach supertiebreak do 10, bez złotej piłki. Za zwycięstwo 3pkt. a za przegrana 1pkt. Rozgrywki grupowe do końca sierpnia 2019 i po 4 najlepsze teamy awansują do turnieju Masters we wrześniu. Sklasyfikowani będą wszyscy, którzy rezegrają komplet meczy! Zapraszamy już do umawiania terminów i rozpoczęcia rozgrywek

Trening przed losowaniem - LINK

TRS Chabry jest współorganizatorem nowo powstałej LIGI DEBLOWEJ
Zapraszamy do uczestnictwa. LINK na FB
Z poważaniem Prezes TRS Chabry.

 

* * * ZA NAMI TENISOWY TURNIEJ DAMSKI DEBLOWY "CHABRY BABA CUP 2019" * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 22.08.2019 12:58:23 | Ostatnia modyfikacja: 03.09.2019 16:21:58

Dziękujemy uczestniczkom za bardzo mile spędzony czas ;-)

Zarząd           Link na FB

* * * * ZA NAMI TENISOWY TURNIEJ SINGLOWY "POŻEGNANIE WAKACJI 2019" * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 22.08.2019 10:19:23 | Ostatnia modyfikacja: 07.09.2019 15:02:37

Sebastian Kruszelnicki pokonał w wieczornym finale Piotra Surowca,
a Marcin Grysczyk pokonał Artura Jasiówkę w meczu o 3 miejsce
.

Zarząd             Link na FB

* * * ZA NAMI RETRO TENIS BRZEG OPEN * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 20.08.2019 16:15:11 | Ostatnia modyfikacja: 01.09.2019 14:02:44

Zawody deblowe, oraz dni otwarte kortów Tenisowych w Brzegu 24.08.2019 LINK
Relacja VIDEO i VIDEO Zaproszenie - VIDEO Organizator - Link na FB - LINK

* * * Jan Chłodnicki - robi furorę * *

Wysłano: 30.10.2018 17:18:59 | Ostatnia modyfikacja: 02.09.2019 14:21:02

2 sierpnia 2019 - Jasiu zajął II miejsce w turnieju Kinder Sport Tennis Trophy w Sopocie ;-))
-
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Ćwiczy pod okiem trenera Witolda Dzideczka na kortach Bazasport przy ul. Oleskiej koło stadionu Odry. Trenuje także w Czechach.

Jest członkiem czeskiego klubu Start Ostrawa.  Artykuł prasowy LINKLINK

* * * * ZA NAMI TENISOWY TURNIEJ DEBLOWY „WAKACJE 2019” * * * *

Wysłano: 24.07.2019 10:02:42 | Ostatnia modyfikacja: 04.08.2019 20:54:23

1 miejsce: Miś/Medoliński, 2 m. Szubert/Włodarski, 3 m. Półtorak/Półtorak - LINK na FB
Relacje Video: LINK - LINK
Foto z podobnej imprezy na  LINK-u


Zarząd

* * ZA NAMI PRADZIAD CUP 2019 * *

Wysłano: 24.07.2019 11:33:59 | Ostatnia modyfikacja: 01.08.2019 16:39:20
Artur Jasiówka 3 miejsce w open, 3 w pocieszce Rafał, Arek Sojka wygrał pocieszkę, Tomek Górski z Czechem 1 miejsce debla, oraz Leszek 3 w 60+
Pozdrawiam

Prezes

* * * ZA NAMI TENISOWY OTWARTY TURNIEJ SINGLOWY „PREZES CUP 2019” * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 09.07.2019 13:02:50 | Ostatnia modyfikacja: 22.07.2019 10:10:44

Wyniki końcowe:
1  miejsce Marcin Jędrusik,
2 miejsce Piotr Surowiec,
3 miejsce Marek Lęcznar
Gratulacje dla Triumfatora i uczestniów turnieju ;-

FB - LINK

Foto z  podobnej do tej imprezy - LINK

Zarząd

* * ZA NAMI TENISOWY OTWARTY TURNIEJ DEBLOWY O PUCHAR PREZESA 2019 * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 17.07.2019 12:12:12 | Ostatnia modyfikacja: 17.07.2019 13:12:24

Dwudniowy turniej rozegrany 13-14 lipca 2019r.
wygrała para: Tomasz Morawski / Grzegorz Uhryn
2 miejsce: Grzegorz Włodarski / Skoti
3 miejsce: Seba Krakowian / Dariusz Medoliński

Gratulacje i uścisk Prezesa dla triumfatorów
i wszystkich uczestników turnieju ;-)

* * * TENISOWY TURNIEJ FESTIWALOWY 2019 imienia Mieczysława Jastrowicza * * *

Wysłano: 10.06.2019 11:19:30 | Ostatnia modyfikacja: 22.06.2019 09:50:39
Zwyciężyła para deblowa Mirosław Szubert / Grzegorz Włodarski przed Witold Dzideczek / Maciej Mostowski, 3 miejsce Skoti / Stanisław Sitak. O kolejności zdecydowała ilość wygranych setów. Turniej rozgrywany był systemem grupowym.
-
TRS CHABRY OPOLE zaprasza wszystkich chętnych w sobotę ( 15.06.2019.) na otwarty turniej deblowy
- Partnerzy dobierają się sami
- Turniej rozgrywany systemem grupowym
- Losowanie - 8.45
- Rozpoczęcie gier 9.00
- Zapisy: do czwartku ( 13.06.2019.) -  w domku klubowym lub pod tel. 510480544
- Wpisowe: 40 zł od osoby
 
Zapewniamy wszystkim zawodnikom poczęstunek z grilla, nagrody , oraz miłą sportową atmosferę.
Mile widziane także panie.
 
Zarząd

* * * TRS Chabry dołączyło w tym sezonie do Polsko - Czeskiej ligi "JOTLA" * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 02.06.2019 08:30:41 | Ostatnia modyfikacja: 04.06.2019 08:01:07
W lidze uczestniczy 10 klubów
( 7 Czeskich i 3 Polskie ).
Pierwszy mecz został rozegrany w minioną niedzielę od 10.00
Graliśmy z drużyną z Otmuchowa 3 single i 2 deble
Maki - Zuber 6/2, 6/1 to rakiety nr 1 obu klubów
Cały mecz przegrany jednak 2/3 i co najbardziej ciekawe nasz eksportowy debel Maki / Tomek przegrał decydujący o wyniku pojedynek ;-(
 
Z poważaniem Prezes TRS Chabry.

* * * Maki i Tomek wygrali tenisowy turniej deblowy BNP Paribas/FedEx we Wrocławiu * * *

Wysłano: 26.05.2019 16:54:38 | Ostatnia modyfikacja: 26.05.2019 16:55:48

Jacek Makolądra w parze z Tomaszem Górskim zwyciężyli w deblowym tutnieju tenisowym BNP PARIBAS BUSINESS CUP we Wrocławiu - LINK

* * W ramach obchodów Dni Opola - ROZEGRANO 19 maja 2019 r. II Turniej Tenisa Ziemnego o Złotą Rakietę Prezydenta Miasta Opola *

Wysłano: 08.05.2019 13:17:28 | Ostatnia modyfikacja: 06.06.2019 12:44:12

Cały program na - LINK-u
KORTY TENISOWE
Centrum Tenisowe OpolTenis ul. Spokojna 6a
< Turniej dzieci do lat 14 - LINK
< Gry i zabawy z trenerem oraz mecz pokazowy w młodszej grupie wiekowej;

Bazasport Opole ul. Oleska 51
< Turniej mężczyzn w kategorii Open do lat 60 - LINK
< Turniej kobiet Open;

Opolskie Towarzystwo Kultury Fizycznej „Rekreacja” ul. Dambonia 115
< Turniej w kategorii 60+ - LINK

Towarzystwo Rekreacyjno - Sportowe „Chabry” Opole ul. Chabrów 50 A
< Turniej Deblowy w kategorii Open - LINK

Uroczyste wręczenie nagród we wszystkich kategoriach odbyło się w niedzielę 19 maja na obiekcie sportowym Bazasport Opole ul. Oleska 51

* * * * Jesteśmy za Facebooku - Zapraszamy do odwiedzin ;-) * * * * *

Wysłano: 09.05.2019 14:07:13 | Ostatnia modyfikacja: 10.05.2019 15:44:05

https://www.facebook.com/TRSChabryOpole/

-

* * TURNIEJ DRUŻYNOWY - 11 maja „WIOSNA 2019" * * * * * * * * * * * * * * * * ODWOŁANY * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 08.05.2019 19:08:07 | Ostatnia modyfikacja: 11.05.2019 08:03:28

* * * * * * * * * * * * TURNIEJ DEBLOWY "Rozpoczęcie sezonu 2019" * * * * * * *

Wysłano: 25.04.2019 10:56:17 | Ostatnia modyfikacja: 28.04.2019 12:11:07

Wygrała para, i tu nie było niespodzianki - Czarek / Seba ;-)


* * * Nasza strona www ma już 10 lat ;-) * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wysłano: 20.04.2019 16:02:42 | Ostatnia modyfikacja: 25.04.2019 11:03:12

Screen pierwszej odsłony ;-)

* * * Zakończenie sezonu halowego 2018/2019 na OpolTenis * * * * * * * * * *

Wysłano: 16.04.2019 15:23:41 | Ostatnia modyfikacja: 16.04.2019 21:27:44

Andrzej Nowakowski zdobył 2 drugie miejsca: tytuł Wicemistrza Masters gdzie ulegl w finale Michałowi Lasocie 2/6, 3/6 LINK oraz 2 miejsce w lidze zimowej. Ceremonia wręczenia nagród na LINK-u

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Bieżące aktualności

Rozgrywki ligowe

Filmy

Pogoda


+19
+22°
+13°
Opole
Piątek, 15
Sobota   +29° +17°
Niedziela   +27° +15°
Poniedziałek   +31° +19°
Wtorek   +29° +17°
Środa   +30° +17°
Czwartek   +27° +10°

zanim zagrasz sprawdź
mapę satelitarną

C e n n i k :  

WYNAJEM KORTU
  6:00 - 15:00                          20 zł/h
15:00 - 23:00                          30 zł/h
Weekend i Święta                30 zł/h
Karnet korty 8h **               26 zł/h
Karnet korty 16h **              22 zł/h 
Oświetlenie kortów             10 zł/h

INNE

Wypożyczenie rakiety i piłek               5 zł/h

Naciąganie rakiety                              30 zł + naciąg

Sauna                                                       20 zł/2h

Sauna Karnet ** 10 x 2h                      100 zł

NOWOŚĆ ! ! ! - Wynajem maszyny do podawania piłek                     30 zł/h
(możliwość samodzielnego treningu)

Wynajęcie obiektu sportowego wraz z domkiem na imprezy sportowe i komercyjne
- Cena do uzgodnienia.

** Ważny 30 dni

 tel. kontaktowy na korty

- 510 480 544


 

itDesk