<div><strong>&nbsp;</strong></div>
<h1 style="text-align: center;"><strong>M A S T E R S - 2018 i 2019<br /></strong></h1>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: x-large; color: #ffff00;"><strong>KIERAN TAPLIN - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=GdeJV1qaEWI&amp;t=14s" target="_blank"><span style="font-size: medium; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br /></strong></span></p>
<p style="text-align: left;"><span style="color: #ffff00;"><strong>2017 - Grzegorz UHRYN<br />2016 - Tomasz REPCZYŃSKI - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=ljO-hwUjFrA" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2015 - Grzegorz KOSZTOWNIAK - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=5aGVv3iWTxw" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2014 - Tomasz REPCZYŃSKI - <a href="https://www.youtube.com/watch?v=IcwJtA9gB_0" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></span></a><br />2013 - Andrzej NOWAKOWSKI - </strong></span><a href="https://www.youtube.com/watch?v=rTABL0tfhK8" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><strong><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></strong></span></a><span style="color: #ffff00;"><strong><br />2012 - Witold DZIDECZEK - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=yeDZUlxuG6E&amp;t=200s" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2011&nbsp; - Andrzej WIANECKI - <span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=nJ6frQBYeoo&amp;t=152s" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a></span><br />2010 - Darek KOWALCZYK (grano 2011) <a href="https://www.youtube.com/watch?v=dP6WBQZQpNQ" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;">v i d e o</span></a><br />2009 - Piotr HAJDUCKI - <a href="https://www.youtube.com/watch?v=upug9VsdpNk&amp;t=185s" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a> - rok wcześniej<br />2008 - Arek MAJEWSKI - <a href="https://www.youtube.com/watch?v=3k5XLOnTmkk" target="_blank"><span style="color: #ff0000; background-color: #ffff00; font-size: x-small;">v i d e o</span></a><br />2007 - Arek MAJEWSKI - <a href="http://img.liczniki.org/20190729/ArekMajewski-1564400837.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2006 - <span style="color: #ffff00;"><strong>Arek MAJEWSKI - v/o</strong></span><br />2005 - Tomasz OLFANS<br />2004 - Jarosław PAWLONKA - <a href="http://img.liczniki.org/20190918/2004-1568830036.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2003 - Waldemar POCHOPIN&nbsp; - <a href="http://img.liczniki.org/20190918/2003-1568829770.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a>&nbsp;-&nbsp;&nbsp;<a href="http://img.liczniki.org/20190729/WaldekP-1564402323.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2002 - Waldemar POCHOPIN - <a href="http://img.liczniki.org/20190918/2002-1568829327.jpg" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">FOTO</span></a><br />2001&nbsp; -&nbsp; &nbsp; nie rozegrano<br />2000 - Jan MATEJA<br />1999&nbsp; - Waldemar POCHOPIN - <a href="https://www.youtube.com/watch?v=QeoFaVuG5YU" target="_blank"><span style="font-size: x-small; color: #ff0000; background-color: #ffff00;">v i d e o</span></a><br /></strong></span></p>
<p style="text-align: center;">&nbsp;</p>
 

M A S T E R S - 2018 i 2019

KIERAN TAPLIN - v i d e o

2017 - Grzegorz UHRYN
2016 - Tomasz REPCZYŃSKI - v i d e o
2015 - Grzegorz KOSZTOWNIAK - v i d e o
2014 - Tomasz REPCZYŃSKI - v i d e o
2013 - Andrzej NOWAKOWSKI -
v i d e o
2012 - Witold DZIDECZEK - v i d e o
2011  - Andrzej WIANECKI - v i d e o
2010 - Darek KOWALCZYK (grano 2011) v i d e o
2009 - Piotr HAJDUCKI - v i d e o - rok wcześniej
2008 - Arek MAJEWSKI - v i d e o
2007 - Arek MAJEWSKI - FOTO
2006 - Arek MAJEWSKI - v/o
2005 - Tomasz OLFANS
2004 - Jarosław PAWLONKA - FOTO
2003 - Waldemar POCHOPIN  - FOTO -  FOTO
2002 - Waldemar POCHOPIN - FOTO
2001  -    nie rozegrano
2000 - Jan MATEJA
1999  - Waldemar POCHOPIN - v i d e o

 

* * Rusza Liga Zimowa 2019 / 2020 * *

Wysłano: 29.09.2019 14:57:18 | Ostatnia modyfikacja: 02.10.2019 12:41:25
-  Koszty :
a) Wpisowe od każdego uczestnika 50 zł - w całości przeznaczone  na nagrody i imprezę końcową.
b) Koszt wynajęcia  kortu -Tylko 45zł/h
- Każdy startuje na własną odpowiedzialność i w razie kontuzji lub wypadku nie będzie
rościć żadnych pretensji do Organizatorów.
- W lidze udział może wziąć każdy kto zaakceptuje Regulamin Ligi.
- Uczestnicy wyrażają zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych (tabela
rozgrywek, wyniki meczów) na stronie internetowej klubu.
- Niezwłocznie po zakończonym meczu ZWYCIĘZCA podaje dokładny wynik w RECEPCJI
KLUBU.
- Uczestnicy  ponoszą koszt wynajmu kortu 50 / 50.
- Mecze w ramach ligi rozgrywane są systemem do dwóch wygranych setów,
z zastrzeżeniem, że set trzeci grany jest do 10 punktów (wymagana dwupunktowa przewaga)
-  Zasady punktacji: wygrana - 3 punkty, przegrana 1 punkt, mecz nie rozegrany 0 punktów.
- O kolejności miejsc w ligach decydują kolejno: większa ilość zdobytych punktów, wyższa
różnica setów, większa ilość wygranych setów, bezpośredni pojedynek, różnica gemów.
- W przypadku kilkukrotnego uchylania się od rozegrania meczu przez jednego
z graczy, należy zwrócić się do Organizatora rozgrywek, który występując w tej sprawie
w roli mediatora, ustala z zainteresowanymi termin meczu lub decyduje
o przyznaniu walkowera jednemu z zawodników.
- Sędziowanie: Zawodnicy sami sędziują zawody wg „Zasad sędziowania w grze bez
sędziów głównych”. Zawodnicy mają również prawo do wyznaczenia za obopólną zgodą
dodatkowej osoby do sędziowania meczu lub rozstrzygania kwestii spornych. W trakcie
trwania meczu kwestie sporne powinny być zawsze rozstrzygane w atmosferze fair play. Gdy
zawodnicy nie są do końca pewni czy piłka była autowa czy dobra, lub nie mogą dojść do
porozumienia w innej kwestii spornej, zaleca się powtórzenie punktu.
-  Sprawy nieujęte w niniejszym regulaminie oraz jego interpretację, jak i sprawy sporne
rozstrzyga Organizator.
-
LIGA KOBIET
 
- Mecze odbywają się w ramach jednej grupy w której Uczestniczki grają według reguły
każda z każdą zarówno w pierwszej rundzie jak i drugiej.
-  I runda 15.10.2019 – 15.01.2020
-  II runda 16.01.2020–15.03.2020 
- 4 najlepsze zawodniczki po rundach zasadniczych od 16.03.20-5.04.20 rozegrają między sobą turniej Masters (1 z 4, 2 z 3)
- 11.04.20. o godzinie 16.00 rozegrany zostanie finał Masters
 
LIGA MĘSKA
 
 Rozgrywki odbywają się w kolejnych ligach : A,B,C itd.
Każda liga obejmuje 6 zawodników. Wyjątek stanowi ostatnia liga - tutaj może być mniej
lub więcej niż 6 osób. W przypadku 1 lub 2 osobach w ostatniej lidze - Organizator może
zadecydować o dołączeniu zawodnika do grupy lepszej, gdzie jest już 6 osób i stworzyć grupę
6 lub 7-osobową.
- Początkowy skład ligi zostaje ustalony w oparciu o klasyfikację końcową zakończonej ligi
letniej 2019 r. TRS Chabry lub ligi innego ośrodka oraz reprezentowanego poziomu gry przez zawodników nie
biorących udziału w ligach. Oceny poziomu gry zawodników dokona Organizator.
Kolejne chętne osoby w trakcie trwania rozgrywek zostaną dopisane do ostatniej ligi.
 Zostaną rozegrane 4 rundy:
I runda:  15.10.19. - 01.12.19.
II runda: 02.12.19. -12.01.20.
III runda: 13.01.20. -23.02.20.
IV runda: 24.02.20. - 29.03.20.
Po każdej rundzie nastąpi rotacja zawodników oparta o zasadę: 
Grupa A:
Miejsce 1-3 pozostają w  grupie A
Miejsce 4-6 spada do grupy B
Grupa B
Miejsce 1-3 awansuje do grupy A
Miejsce 4 pozostaje w grupie B
Miejsce 5-6 spada do grupy C
Grupy C,D,E, itd
Miejsce 1-2 awansuje do grupy wyższej 2 najsłabszych spada do grupy niższej.
 
- 8  zawodników z największą ilością punktów z wszystkich rund rozegra turniej Masters w dwóch grupach w dniach 30.03.20 - 10.04.20.
- 11.04.20. o godzinie 16.00 rozegrany zostanie finał Masters
 
LIGA DEBLOWA
 
  Rozgrywki rozgrywamy w dwóch grupach każdy z każdym od 15.10.19 do 21.03.20.
Z każdej grupy 4 najlepsze pary rozegrają w dniach 22.03.20.-10.04.20 turniej masters. 
- 11.04.20. o godzinie 18.00 rozegrany zostanie finał Masters Debla

Pogoda


+19
+22°
+13°
Opole
Piątek, 15
Sobota   +29° +17°
Niedziela   +27° +15°
Poniedziałek   +31° +19°
Wtorek   +29° +17°
Środa   +30° +17°
Czwartek   +27° +10°

zanim zagrasz sprawdź
mapę satelitarną

C e n n i k :  

WYNAJEM KORTU
6:00 - 23:00                            30 zł/h
Weekend i Święta                30 zł/h
Karnet korty 8h **               26 zł/h
Karnet korty 16h **              22 zł/h 
Oświetlenie kortów             10 zł/h

INNE

Wypożyczenie rakiety i piłek               5 zł/h

Naciąganie rakiety                              30 zł + naciąg

Sauna                                                       20 zł/2h

Sauna Karnet ** 10 x 2h                      100 zł

NOWOŚĆ ! ! ! - Wynajem maszyny do podawania piłek                     30 zł/h
(możliwość samodzielnego treningu)

Wynajęcie obiektu sportowego wraz z domkiem na imprezy sportowe i komercyjne
- Cena do uzgodnienia.

** Ważny 30 dni

 tel. kontaktowy na korty

- 510 480 544


 

itDesk